KONSERVERINGSBURKAR, 22 st, glas, bl.a. Surte och Orrefors glasbruk, 1900-talets första hälft.

343319. KONSERVERINGSBURKAR, 22 st, glas, bl.a. Surte och Orrefors glasbruk, 1900-talets första hälft.

Med tillhörande lock, 5 st extra lock medföljer. Höjd 14 - 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 9 404