DAVID ANDERSON SILVERFÖRGYLLD EMALJSKED OCH GAFFEL.

3433128. DAVID ANDERSON SILVERFÖRGYLLD EMALJSKED OCH GAFFEL.

konserveringssked och tvåstifts gaffel i silverförgylld med röda emaljdekorerade handtag,
stämplade märken till stammen,
12,5 cm,
kartong med lock.

Knappt använt skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

12,5 cm,
kartong med lock.

Knappt använt skick.

Antal besök: 256