VYKORTSALBUM, "Brefkorts album", 1900-talets början.

343266. VYKORTSALBUM, "Brefkorts album", 1900-talets början.

Album med ca 30 - 35 % med vykort, blandat julkort och topografi.

Slitage. Skador. Lösa sidor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador. Lösa sidor.

Antal besök: 935