STOLAR 4st, KARMSTOL samt PALL, nyrokoko, 1900-tal.

343252. STOLAR 4st, KARMSTOL samt PALL, nyrokoko, 1900-tal.

Stolar med ljus textil samt floral dekor.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 599