GUSTAF BJÖRK. Marinmålning. Olja på duk signerad G Björk 44.

343250. GUSTAF BJÖRK. Marinmålning. Olja på duk signerad G Björk 44.

Segelfartyg med svenskt flagg och ångare. 42x62 cm
Gustaf Björk 1871 - 1951.

Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gustaf Björk 1871 - 1951.

Ytsmuts.

Antal besök: 2 116