LEGO, LEGORITNINGAR, 1960/70-tal.

3432375. LEGO, LEGORITNINGAR, 1960/70-tal.

Ett fåtal duplobitar medföljer.
I låda mått 25 x 23 x 40 cm.

Slitage, skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

I låda mått 25 x 23 x 40 cm.

Slitage, skador förekommer.

Antal besök: 753