FLEISCHMANN, räls och transformatorer, 1900-talets mitt.

3432204. FLEISCHMANN, räls och transformatorer, 1900-talets mitt.

Parti räls, Fleischmann
Transformatorer, 4 st.

Backen ingår ej.

Varierat bruksslitage, skador kan förkomma, delar kan saknas. Ej funktionstestat, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Parti räls, Fleischmann
Transformatorer, 4 st.

Backen ingår ej.

Antal besök: 284