FLINTLÅSGEVÄR,1700/1800-tal.

FLINTLÅSGEVÄR,1700/1800-tal.
3432197. FLINTLÅSGEVÄR,1700/1800-tal.

Längd 123,5 cm
Kaliber 19 mm.

Åldersrelaterat slitage, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 123,5 cm
Kaliber 19 mm.

Antal besök: 1 973