RAGNAR PERSON. "Kristina". Färglitografi, 137/230, signerad, handkolorerad.

34321. RAGNAR PERSON. "Kristina". Färglitografi, 137/230, signerad, handkolorerad.

65x50 cm.

Ragnar Person (1905–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

65x50 cm.

Ragnar Person (1905–1993)

Antal besök: 999