3431715. EN METALLVÄSKA.
3431715. EN METALLVÄSKA.
Med övre handtag och dörr i ena änden (låsbar men saknar nyckel), innehållande ett brett fack över två korta fack. Målad med namnet ”Calne Waterworks Company Limited” till dörren. Höjd 36cm x Bredd 31,5 cm x Djup 38,5 cm.
Allmänt slitage, märken och repor med förlust på färgen. Ingen nyckel.