EN METALLVÄSKA.

EN METALLVÄSKA.
3431715. EN METALLVÄSKA.

Med övre handtag och dörr i ena änden (låsbar men saknar nyckel), innehållande ett brett fack över två korta fack. Målad med namnet ”Calne Waterworks Company Limited” till dörren. Höjd 36cm x Bredd 31,5 cm x Djup 38,5 cm.

Allmänt slitage, märken och repor med förlust på färgen. Ingen nyckel.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
3431715. EN METALLVÄSKA.

Nycklar saknas.

Antal besök: 192