DOCKA, Sindy med tillbehör, Padigree, England, 1970-tal.

343092. DOCKA, Sindy med tillbehör, Padigree, England, 1970-tal.

Sindy med ställning, höjd 28 cm.
Tillbehör;
44428 "Wintersports, skidor, kälke, kläder, i originallåda.
44550 "Wall Oven - Eastham E-line"i originallåda.
44546 "Wall Cupboard - Eastham E-line" i originallåda.
Dammsugare, pall, parti skor, klädhängare mm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillbehör;

Antal besök: 4 220