SEX ERCOL WINDSOR RYGGSTOLAR.

SEX ERCOL WINDSOR RYGGSTOLAR.
3430606. SEX ERCOL WINDSOR RYGGSTOLAR.

fyra standard- och två armbågsstolar från ett tidigare datum,
enkelstolar 87cm höga,
armbågsstolar 82cm höga, (6).

Stackar märken och repor, slitage speciellt på bårar och armar, armbågsstolar olika färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

enkelstolar 87cm höga,
armbågsstolar 82cm höga, (6).

Antal besök: 478