JACKA samt VÄSKA, Adidas, 1980-tal.

342984. JACKA samt VÄSKA, Adidas, 1980-tal.

Jacka storlek ca M/L.
Väska, blå.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jacka storlek ca M/L.
Väska, blå.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Antal besök: 2 318