SIDEBOARD, teakfanér, 1960-tal.

3429626. SIDEBOARD, teakfanér, 1960-tal.

Längd 160 cm
Bredd 42 cm
Höjd 79 cm.

Värmeskada på skiva, ringar, märken. Sidogavlar med släppt limmning, slitage (se bilder).

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 160 cm
Bredd 42 cm
Höjd 79 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 107