SIGNE PERSSON MELIN. Vitvinsglas, 11 st, "Bouquet", Kosta Boda. 1900-tal.

342950. SIGNE PERSSON MELIN. Vitvinsglas, 11 st, "Bouquet", Kosta Boda. 1900-tal.

Dekor i form av slipad stjärna. Höjd 17,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 127