FOTOALBUM 2 st, 1800-tal och tidigt 1900-tal.

342907. FOTOALBUM 2 st, 1800-tal och tidigt 1900-tal.

Fotoalbum 25x22 cm, utan bilder.
Fotoalbum 26x10 cm, med äldre porträttfoton.

Slitage. En sida med utskuren ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 935