PINNSTOLAR, 4 st, präglad sits, 1800-talets slut.

342886. PINNSTOLAR, 4 st, präglad sits, 1800-talets slut.

Sits i präglad plywod.

Ålders-och bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sits i präglad plywod.

Antal besök: 879