PARTI MAJOLIKA, 3 delar, delvis Rörstrand, omkring 1900.

342871. PARTI MAJOLIKA, 3 delar, delvis Rörstrand, omkring 1900.

Bestående 2 st kannor samt skål dekorerad med putti. Höjd 12,5-26 cm.

Slitage, krackeleringar, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 925