SKOLBÄNK, 1900-tal.

SKOLBÄNK, 1900-tal.
3428709. SKOLBÄNK, 1900-tal.

Höjd ca 78 cm
Bredd ca 90 cm
Djup ca 47 cm
Sitthöjd ca 38 cm.

repor,märken,nött,skivan slagit sig.

Gör en kostnadsfri värdering!
3428709. SKOLBÄNK, 1900-tal.

Höjd ca 78 cm
Bredd ca 90 cm
Djup ca 47 cm
Sitthöjd ca 38 cm.

Antal besök: 266