DRAGLÅDOR, fiskedrag. 1900-tal.

342847. DRAGLÅDOR, fiskedrag. 1900-tal.

Div spinnare, skeddrag samt maskburk.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 249