Matbord + 4 stolar, tall (5).

Matbord + 4 stolar, tall (5).
3428347. Matbord + 4 stolar, tall (5).

Massivt furu, naturligt Utdragbart matbord, inga ytterligare tallrikar tillgängliga.
ca Höjd 75 cm x B 90 cm x D 90 cm

Stol ca. Höjd 87 cm x Sh. 46 cm.

Tecken på slitage, repor på platser.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 482