NILS JOHAN PAVVAL. Flaska, signerad.

3428266. NILS JOHAN PAVVAL. Flaska, signerad.

Trä samt horn med graverad dekor. Höjd 24 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 329