Domicil möbler. Utdragbart matbord.

3428154. Domicil möbler. Utdragbart matbord.

Massiv träkonstruktion, svartmålad. 50 cm förlängningsplattor förvarade i bordet.

ca H 73 cm x B 145 - 245 cm x D 103 cm.

tecken på slitage. målarnötning och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 264