ROGER MALMSTRÖM. Stortorget, Växjö. Litografier, 2 st, signerade och numrerade 142/150 respektive IV/X H.C.

342784. ROGER MALMSTRÖM. Stortorget, Växjö. Litografier, 2 st, signerade och numrerade 142/150 respektive IV/X H.C.

Motivens mått ca 33 x 44 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivens mått ca 33 x 44 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Antal besök: 3 070