MATBORD, "Talavid", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

342739. MATBORD, "Talavid", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Ca. längd 165, bredd 90, höjd 73 cm.
2 skivor á 69 cm.

Bruksslitage. En extraskiva med repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 skivor á 69 cm.

Antal besök: 1 108