PARTI MÄSSING, delvis Skultuna, 1800/1900-tal.

342734. PARTI MÄSSING, delvis Skultuna, 1800/1900-tal.

Bland annat 3 kaffekannor.

Slitage, bucklor, lagningar. Delvis lösa grepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat 3 kaffekannor.

Antal besök: 720