OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, otydlig signatur, daterad 1902.

34272. OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, otydlig signatur, daterad 1902.

Lantvy. 48x30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lantvy. 48x30 cm.

Antal besök: 1 003