DAMSKRIVBORD, 1900-talets början.

342715. DAMSKRIVBORD, 1900-talets början.

Björk. Senare bemålad bordskiva. Spegel med sprilarsvarvade pelare som hållare. 2 hurtsar med lådor. Bredd 115, djup 48, höjd 148 cm.

Slitage, fanerskador, saknar låda i en sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 082