ARMBAND, odlade saltvattenpärlor, med lås i 14K gulguld samt turkos.

342683. ARMBAND, odlade saltvattenpärlor, med lås i 14K gulguld samt turkos.

Dubbelradigt armband
Pärlor med diameter ca 6 mm
Lås i 14K gulguld med turkos
Stämplat 585 BS.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dubbelradigt armband
Pärlor med diameter ca 6 mm
Lås i 14K gulguld med turkos
Stämplat 585 BS.

Bruksskick.

Antal besök: 974