RAÚL MARTÍNEZ, "RAÚL". Stilleben.

3425847. RAÚL MARTÍNEZ, "RAÚL". Stilleben.

Olja på duk
Signerad
49,5x60,5 cm.

Ram med gallerier av xylofager, tydligen inaktiva. Ram i stuckat trä, med fel.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
49,5x60,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C5 Rosellón
Antal besök: 299