RAÚL MARTÍNEZ, "RAÚL". Stilleben.

3425846. RAÚL MARTÍNEZ, "RAÚL". Stilleben.

Olja på duk
Signerad
60,5x49,5 cm.

I gott skick. Ram i stuckat trä, med fel.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
60,5x49,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 170