1500. PARTI KÖKSGERÅD, 6 delar, Dansk design, 1970-tal.

342578. 1500. PARTI KÖKSGERÅD, 6 delar, Dansk design, 1970-tal.

Plastburk för kaffe, Erik Kold
Termos, brun, Steltonthermo, Erik Magnusson
3 skålar röd plast Mepal-service, Rosti
Emaljgryta med lock, kromat grepp. Omärkt. Längd 29 cm.

Repor och bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och bruksskick.

Antal besök: 1 077