Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
3425649. KEY SATO/KEI SATO (JAPAN/FRANKRIKE 1906-1978). "Portrait de Temps", olja på duk/mixed media, signerad och daterad -63.
« Tillbaka till föremålet