10 koppar med fat,
6 mindre tallrikar diameter 21 cm,
6 mattallrikar diameter 24 cm,
6 djupa tallrikar diameter 21 cm samt
12 assietter diameter 17,5 cm.
Repor, märken, krackeleringar, bruksslitage.
10 koppar med fat,
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.