SERVISDELAR, 40 stycken, porslin "Ostindia", Rörstrand.

3425498. SERVISDELAR, 40 stycken, porslin "Ostindia", Rörstrand.

10 koppar med fat,
6 mindre tallrikar diameter 21 cm,
6 mattallrikar diameter 24 cm,
6 djupa tallrikar diameter 21 cm samt
12 assietter diameter 17,5 cm.

Repor, märken, krackeleringar, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 koppar med fat,

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 509