KIKARE, 3 st, varav en teleskopkikare.

342520. KIKARE, 3 st, varav en teleskopkikare.

Höjd 11-15 cm i hopfällt läge.

Slitage och skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 683