BOKHYLLA, 1950/60-tal.

BOKHYLLA, 1950/60-tal.
342498. BOKHYLLA, 1950/60-tal.

Metallgavlar, hyllor i mahogny.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 808