SHASKA. Ryska kavalleriets sabel, m-1881.

3424523. SHASKA. Ryska kavalleriets sabel, m-1881.

Längd 83,5 cm, med balja 84 cm.

Slitage, mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, mindre skador.

Antal besök: 889