Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv av tonsättare, olja på plåt.
342425. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv av tonsättare, olja på plåt.
23 x 17 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
23 x 17 cm.
Slitage.
Stadsauktion Sundsvall
684