KANNA, flintgods, 1700-tal.

KANNA, flintgods, 1700-tal.
3424225. KANNA, flintgods, 1700-tal.

Höjd 22,5 cm.

Sprickor, fotnagg samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22,5 cm.

Antal besök: 451