LENNART ÖRNEBÄCK. Stilleben. 2 st. Olja på duk samt pannå. Signerade.

342404. LENNART ÖRNEBÄCK. Stilleben. 2 st. Olja på duk samt pannå. Signerade.

38 x 46 samt 46.5 x 55 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 samt 46.5 x 55 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 790