BENGT NORDENBORG. Färglitografi, midsommardans, signerad, numrerad 269/300.

342341. BENGT NORDENBORG. Färglitografi, midsommardans, signerad, numrerad 269/300.

63x46, yttermått 83x67 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Nordenborg (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

63x46, yttermått 83x67 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Nordenborg (Född 1938)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 932