GUSTAF CARLSTRÖM. "Då blir allting så stilla, olja på pannå, signerad.

342333. GUSTAF CARLSTRÖM. "Då blir allting så stilla, olja på pannå, signerad.

65 x 81 cm.

Gustaf Carlström (1896–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 81 cm.

Gustaf Carlström (1896–1964)

Antal besök: 834