BIBLIOTEKSBORD, 1930/40-tal.

BIBLIOTEKSBORD, 1930/40-tal.
342314. BIBLIOTEKSBORD, 1930/40-tal.

Bonat lövträ.
Ca. längd 165, bredd 75, höjd 78 cm.
2 skivor á 37 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bonat lövträ.
2 skivor á 37 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Antal besök: 1 328