Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
KARIN PERSSON. Landskap med hus, olja på duk, signerad 1933.
342285. KARIN PERSSON. Landskap med hus, olja på duk, signerad 1933.
68 x 104 cm.
Dukskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
68 x 104 cm.
Dukskador.
Helsingborgs Auktionskammare
1 132