3422599. STEREODELAR, 3 st, Marantz och Technics.
Sterophonic receiver Marantz SR 1000, kassettbandspelare Marantz SD 3000 samt skivspelare Technics SL-QD2.
Bruksslitage. Repor och märken. Receiver med skada på ovansidan. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.