STEREODELAR, 3 st, Marantz och Technics.

3422599. STEREODELAR, 3 st, Marantz och Technics.

Sterophonic receiver Marantz SR 1000, kassettbandspelare Marantz SD 3000 samt skivspelare Technics SL-QD2.

Bruksslitage. Repor och märken. Receiver med skada på ovansidan. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 144