SIGNIERT B. RUDOLPH. Överdådigt stilleben i Old Master-stil. Rik blommig bukett.

342256. SIGNIERT B. RUDOLPH. Överdådigt stilleben i Old Master-stil. Rik blommig bukett.

Olja på duk, daterad 1980-tal, signerad nedre höger, matchande magnifik ram. Mått ca. Ram 49 x 59 cm, målning 30 x 40 cm.

Mindre tecken på åldrande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre tecken på åldrande.

HannoVerum
Antal besök: 2 415