STOLAR, 5 st, Barockstil, 1900-tal.

342253. STOLAR, 5 st, Barockstil, 1900-tal.

Ljusklädsel på mörkt underede i trä.

Bruksslitage. Flertalet stötmärken på ben samt fåtal fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 515