SOFFA, jugend, Carl Larsson-stil, tidigt 1900-tal.

342232. SOFFA, jugend, Carl Larsson-stil, tidigt 1900-tal.

Längd ca. 125 cm.

Bruksslitage. Rygg med sprickor och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 125 cm.

Antal besök: 1 298