JAN ALLAN JOHNSEN. Vas, egen verkstad, stengods, Danmark.

3422251. JAN ALLAN JOHNSEN. Vas, egen verkstad, stengods, Danmark.

Vas av Jan Allan Johnsen för egen verkstad.
Stämplat monogram.
Höjd: 14 cm.
Diameter: ca 17 cm.

Enstaka repor, annars inget att märka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplat monogram.
Höjd: 14 cm.
Diameter: ca 17 cm.

Antal besök: 507