PLATT-TV, Samsung, 26". 2000-tal.

342219. PLATT-TV, Samsung, 26". 2000-tal.

Mod LE26A41B. På bordsstativ. Bredd 82 cm.

Bruksslitage. Saknas dosa. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 803